Stare Lampy

Jeśli chcesz mieć piękne kolorowe stare lampy dla Twojego domu, ale nie można sobie pozwolić na markowe ze względu na ich cenę, mam zamiar wyjaśnić, jak wykonać recykling starych lamp tak, że będą wyglądać fantastycznie.

Podstawa I Klosz To Ważne
Pierwszą rzeczą, którą trzeba mieć to oczywiście stara lampa podstawę i klosz, najlepiej taki, który jest w jasnych kolorach mamy ich wiele do wyboru jak np. wiszące, biurkowe, do kuchni, podłogowe, stojące, stołowe, sufitowe drewniane, żyrandole, kryształowe, porcelanowe, kinkiety, nocne, antyczne, z abażurem, industrialne, jarzeniowe. Ważne: upewnij się, że działa lampa, umieść żarówkę w uchwycie, podłączą lampę i włącz, sprawdź czy działa.

Oczyścić Lampę I Przywrócić Ją Do Dawnej Świetności
To naprawdę nie ma znaczenia, czy obudowa lampy jest wykonana z drewna, metalu lub ceramiki, tak długo, jak jego kształt odpowiada Twoim wymaganiom. Może chcesz po prostu oczyścić lampę i przywrócić ją do dawnej świetności, albo może również ją pomalować. Jeśli jest to ceramika, upewnij się, że masz odpowiedni rodzaj farby do tego (czyli ceramiczne farby w sprayu) w przeciwnym razie może odpaść po chwili.

Jeśli nie możesz sobie pozwolić na zakup farby, jednym trick jest ozdobienie podstawy lampy kawałkami kolorowego papieru do pakowania. Użyj dobrej, jakości kleju i po wyschnięciu pokryj to wszystko lakierem bezbarwnym. To daje zarówno ładne wykończenie i dobrą ochronę.

Możesz Zacząć Pracować Nad Magią Starego Klosza
Gdy podstawa została zrobiona, możesz zacząć pracować magią na starego klosza. Po pierwsze, jeśli odcień jest brudny bardzo dobrze jest umyć gąbką go z ciepłą wodą z mydłem, wypłukać gąbki i pozostawić do wyschnięcia na powietrzu.

Następna najlepiej znaleźć jakieś odcienie światła z kolorowego materiału, Możesz kupić je w sklepie pasmanterią. Zostaną one wykorzystane na pokrycie odcień.

Wytnij parę kolorowych kwadratów z materiału. Następnie, jeden po drugim, pokryj na odwrocie każdego kwadrat z klejem trzymaj go gdzieś w cieniu. Kontynuuj klejenie w ten sposób aż cała lampa będzie pokryta. Pozostałych odcinki kloszach, które nie zostały pokryte, należ na nie wyciąć kwadraty na wymiar, aby pasowały do luki.

Po zakończeniu tego etapu, będziemy mieć piękny efekt mozaiki różnych materiałów na abażurze.

Ostatnim krokiem jest oklejenie obwódek górnej i dolnej części abażura. Możesz to zrobić z pasków materiału, lub z frędzli, ponownie z pasmanterii.

Będziesz zaskoczony z wyników. Gratulacje, starą lampę do obiektu sztuki masz piękne starsze oświetlenie!

Inny rodzaj starej lampy