Lampy Orientalne

Dekoracje z orientu jak lampy orientalne, mogą zamienić zwykły pokój w bardzo ekscytujący pokoju. Dywany i meble w żywych kolorach i różne tkaniny w pokój są ucztą dla naszych oczu. Mogą również mieć działanie bardzo uspokajające, ponieważ projekty opierają się zwykle na pozytywnej i negatywnej energii, w związku z wykorzystywaniem zasad Feng Shui. Oświetlenie jest ważne w stworzeniu dobrego wystroju.

Dodaj Żywe Piękno do każdego Pokoju z lampą orientalną

Typowe azjatyckie projekty wykorzystują dramatyczne kolory w swoich paletach. Często lampy można zobaczyć w kolorze czerwonym, który reprezentuje szczęście dla kultury wschodu. Czarny barwione drewno cieszy się popularnością również, chińska i japońska zainspirowana szata graficzna. Prawie wszystko, w kulturze azjatyckiej ma sens i duchowe podłoże, w taki sposób domy są urządzone. Pozycja i kolorystyka mebli, jak również umieszczenie oświetlenia uważają, że mają bardzo realny wpływ na dobrobyt kraju i ludzi, którzy tam mieszkają.

Nie tylko tradycyjne projekty wnętrz Orientu

Niektóre bardzo ciekawe i popularne lampki nie są inspirowane, tradycyjnymi projektami wnętrz Orientu, ale bardziej przez ich architektury. Popularny styl Azjatyckiej Orientalnej lampy naśladuje budynki w starożytnych Chinach i Japonii. Istnieją nawet inspirowane przez japońskie łodzi rybackie. Pozostałe lampy wzorowane są na kultowych symbolach kultury azjatyckiej, które są uznawane na całym świecie. Przykładem tego jest lampa orientalna w stylu Ming (wazon orientalny), która jest inspirowane przez chińskie wazony. W przypadku lamp orientalnych Ming z Wazy dynastii Ming może kosztować kilka milionów dolarów. Jednak zwykła lampa nie będzie kosztować aż tyle.

Ceramika od dynastii Ming

lampa orientalna wiszącaMateriały ceramiczne są dużą częścią azjatyckiego dekorowania i wiele lamp będzie mieć ceramiczne podstawy. Te elementy są często malowane na jeden jasny kolor, lub mogą mieć bardziej skomplikowany wzór ludzi i przyrody. Jest to bardzo częste, można zobaczyć kwiaty, rośliny i ptaki malowane na lampach orientalnych, jak również pismo w języku chińskim i japońskim. Jeśli szukasz lamp do jednego konkretnego pomieszczenia w domu, aby oddać hołd azjatyckiemu stylowi projektowania, możesz skorzystać z salonu lub sypialni i zrobić z niego coś w rodzaju strefy komfortu. Możesz tam pójść i odpocząć w ciszy i spokoju, przez kilka minut.

Jadalnia też się nada

Kolejnym unikalnym pokojem w domu w stylu azjatyckim mogłaby być jadalnia. Większość ludzi ma jadalnie udekorowane w tradycyjny i klasyczny sposób, ale TY nie jesteś większością i szukasz świetnego miejsca, aby ustawić Orientalną lampę podłogową w domu. Jest to dość proste do zrobienia, naprawdę. Wszystko, czego potrzebujesz do upiększenia domu to lampa i orientalny dywan. Taki wystrój może zainspirować Cię aby zaprosić najbliższych przyjaciół na sushi!