Lampy Do Przedpokoju

Oświetlenie przedpokoji zależy od wielu czynników, w tym od wielkości i ogólnego stylu wystroju domu. Niezależnie od typu lampy do przedpokoju, spróbuj wybrać ich styl, wygląd do wystroju domu, i należy pamiętać o ogólnej atmosferze, którą chcesz utworzyć.

Oświetlenie wiszące da spektakularne wrażenie

Możesz powiesić żyrandol, lampa wisząca da spektakularne pierwsze wrażenie gościom. Kryształowe żyrandole zazwyczaj składają się z kryształów wiszących w różnych kształtach i rozmiarach. Niektóre w stylu świecznika imitują to małe żarówki. Zastanów się też nad żyrandolem ze szkła z podstawą szklaną.

Różne rozmiary i style: oświetlenie sufitowe do przedpokoji

Zainstalowane nowoczesne oświetlenie sufitowe zapewnia gustowny wystrój. Są w różnych kształtach, rozmiarach i stylach, używają linki do mocowania do sufitu, więc można umieścić je wysoko lub nisko w zależności od wysokości sufitu. Możesz wybrać wystrój czy elegancki lub rustykalny, klasyczny, zależy od ciebie, może coś innego.

Użyj kinkietów w różnym stylu

Kinkiety ścienne są dobrym sposobem, aby oświetlić przedpokój. Użyj kinkietów strategicznie rozmieszczonych w korytarzu, aby skutecznie oświetlić przestrzeń. Wykończenia kinkietów to m.in. nikiel, złoto , brąz, czarny, mosiądz, antyk , cynk, biały i aluminium. Kinkiety ścienne są w dowolnej ilości stylów i kształtów reprezentujących nowoczesne, współczesne i tradycyjne spojrzenia.

Na mały korytarz może wystarczy jeden lub dwa kinkiety, natomiast długi korytarz może potrzebować trzy lub cztery kinkiety po obu stronach ścian.

W przedpokojach można kombinować

Wybierz kombinację opcji oświetlenia, jeśli masz duży i bardzo ciemnym przedpokój. Możesz mieć lampy na suficie, które są równo zamocowane pod sufitem plus dwa kinkiety na przykład, żyrandol przy wejściu na korytarzu oprócz niektórych lamp sufitowych. Alternatywnie, może stać mały stolik z akcentem lub lampka na nim.

Lampy Led (ledowe) przedpokój