Lampy Do Jadalni

Do Jadalni Jasne Lampy

Jadalnia oświetlona powinna być miękko i ciepło, co przyjemnie zachęca do posiłku rodzinę i gości. Jasne lampy są lepiej dostosowane np. do kawiarni niż wygodnego domu, w jadalnia wymaga użyć specjalnej do jadalni lampy. Powinieneś dopasować urządzenie do stylu domu, zaprojektować i dodać źródła światła do otoczenia, aby lampy zapewniły intrygujący blask. Nie zapomnij o ściemniaczu, które pozwala na dostosowanie oświetlenia do posiłku, czy to romantyczna kolacja dla dwojga lub może rodzinny obiad na 12 osób.

Lampy klasyczne

Żyrandole oferują klasyczny wygląd, wiszące nisko nad stołem zarówno jako element wystroju i źródło światła. Jeśli w domu masz starszą wystrój, to za zabytkowy żyrandol z kryształu lub szkła w kształcie kropelki będzie dobry. Żyrandole mosiężne są ogólnie uznawane za przestarzałe. Bardziej nowoczesne żyrandole są zazwyczaj wykonane z metalu z różnymi wykończeniami, takimi jak brąz, nikiel lub czarny. Jeśli masz starszy żyrandol z mosiądzu, można go pomalować, aby nadać mu nowy wygląd. Wiele farb metalicznych jest dostępnych w sprayu, dzięki czemu praca będzie łatwa i szybka.

Wybierz żyrandol nad stół

Wybierz żyrandol, czyli lampy wiszące nad stół, który maskuje żarówkę, więc światło nie pada bezpośrednio na stół. Gołe żarówki emitują ostre światło, a nawet mogą świecić w twarzach podczas kolacji. Wybrać żyrandol z zacieniony, który świeci w sufit, a nie na stół, jeśli żyrandol jest ze szkła lub kryształu, upewnij się, że żarówki będą skierowane do sufitu lub, że ich światło będzie rozproszone.

Nowoczesne oświetlenie: Kinkiety i Świece

Kinkiety i Świece dają miękką poświatę na ścianach i to piękny sposób, aby oświetlić otoczenie swojej kuchni. Są one dostępne w wielu różnych stylach, abyś mógł dopasować do swój wystrój domu. Migotanie światła świec jest kolejnym dodatkiem. Wybierz bezzapachowe świece, więc nic Ci nie konkuruje z kuszącym zapachem jedzenia. W gospodarstwach domowych bez małych dzieci, świece mogą stać na środku stołu w przeciwnym razie muszą one zajmować miejsca na półce lub w formie bufetu w sali.

Dodatkowy element

Korzystanie z lamp do salonu czy kuchni czy wiszącej klasycznej, potrójnej to podstawa, jest to dodatkowy element stanowi kolejną okazję do oświetlenia, która jest również elementem wystroju. Ważne, aby oświetlenie dopasować do skali mebli. Lampy, które będą zbyt wysokie lub zbyt krótkie będą wyglądać niezręcznie.

Jeśli meble są zwykłe a lampy wyszukane będzie to wyglądać nie na miejscu, jeśli wystrój jest delikatny i elegancki to lampy masywne nie zrobi furory. Użyj krytycznego spojrzenia aby zdecydować, czy lampa, którą wybrałeś jest odpowiednia. Umieścić lampę na każdym końcu w służbie sztuki na klasycznym, symetryczny wygląd.

Jeśli pokój ma sufit nisko to oświetlenie liny jest subtelnym i ciekawym sposobem. Lampy liny są wystarczająco elastyczne, aby przejść wokół łuku i mogą być cięte w celu dopasowania do określonego miejsca.

Lampa kuchenna