Lampy Biurowe

Odpowiednie oświetlenie jest istotnym elementem środowiska pracy pomagają w tym nowoczesne lampy biurowe, mogą zwiększyć chęć pracowników do pracy. W wyniku słabego oświetlenia miejsca pracy, może dojść do stresu, bólu głowy lub utraty produktywność. Przy średnim poziomie inwestycji, można stworzyć atrakcyjne dobrze oświetlone biuro, które będzie odpowiednie dla gości i produktywności pracowników. Badania wykazują, że światło ma głęboki wpływ na ludzi, na ich fizyczność i fizjologie, zdrowie i na ogólną wydajność szczególnie w miejscu pracy.

Lampy sufitowe do biura jarzeniowe: Sztuczne oświetlenie

Biuro powinny zawsze zapewnić jakiś rodzaj głównego oświetlenia w każdym pokoju. To główne źródło światła powinno być utrzymywane na poziomie dość wysokim, powinna zapewnić wystarczająco dużo światła dla ludzi, aby zobaczyć siebie nawzajem i różne obiekty, ale nie powinno zapewniać dość światła do wykonywania pracy i czytania. Lampy jarzeniowe dość często określane, jako oświetlenie ogólne.

Lampy regulowane biurkowe gabinetowe

Biurko każdego pracownika i wszystkie stoły konferencyjne powinny być wyposażone w lampy regulowane. Indywidualne lampy są często nazywane lampami do zadań, ponieważ nie są one przeznaczone do oświetlenia pokoju, ale jedynie do wykonywanych w tej chwili zadań. Umieść lampy z tyłu albo z dala od komputera, aby nie odbijały się w ekranie. Pracownicy prawo ręcznie docenią to, że lampy są przymocowane z prawej strony i vice versa dla pracowników leworęcznych.

 

Lampy czy okna

Każde miejsce pracy jest bardziej przyjemne przy oknie, naturalne światło jest budujące i wygodne, pozwala człowiekowi poczuć wieź ze światem zewnętrznym w godzinach pracy. Ważne jest aby w oknach były regulowane zasłony, aby pracownik mógł kontrolować odblaski światła w określonych porach dnia. Unikaj przyciemnionych okien w miarę możliwości, które zapewniają ograniczoną ilość światła, nie dają dodatkowej widoczność.

Podświetlenie

Pamiątki nagrody, certyfikaty i dyplomy mogą być podświetlone małym oświetlenie, przy pomocy małych lamp położonych bezpośrednio nad nimi. Rośliny stołowe można zaznaczyć za pomocą specjalnych lamp z żarówkami fluorescencyjnymi.

Żarówki

Zmiana rodzaju żarówek używanych w biurze, zrobi dużą różnicę w atmosferze biura. Żarówki świecące pełnym spektrum są nieco droższe niż zwykłe żarówki, ale naśladują światło słońca i oświetlenie w pomieszczeniu wydaje się bardziej naturalne. Jeśli chce stworzyć komfortowe oświetlenie bez wydawania dodatkowych pieniędzy na specjalne lampy i żarówki, to żółte żarówki są również bardzo miłe.