Lampy Antydepresyjne

Lekarze zalecają terapię światłem dla niektórych rodzajów depresji, w to wliczając sezonowe zaburzenia afektywne, jak również na kilka innych dolegliwości zdrowia psychicznego. Wielu lekarzy opieki zdrowotnej uważa, że lampy antydepresyjne to jest bardzo skuteczna metoda leczenia.

Czym naprawdę jest światło jak działają?

Lampy przeciwdepresyjne: Czym dokładnie jest światło i jak możemy wykorzystać je do terapii? Światło to część widma elektromagnetycznego, ludzkie oczy mogą je dostrzegać. Pozostałej części nie możemy zaobserwować np to są: fale radiowe, mikrofale, podczerwień i światło ultrafioletowe, rentgenowskie i gamma.

Lecznicze Oświetlenie Historii Trochę

Wiele kultur dostrzega potencjalne moce uzdrawiające światła i słońca. Starożytni Egipcjanie, Rzymianie, Grecy i inne główne kultury dokonał znaczących zastosowań medycznych światła. Starożytni Grecy byli pierwszymi, którzy dokumentują zarówno w teorii i praktyce terapie słoneczne.

Badania popierają koncepcje, że istnieje związek między światłem i uzdrowieniem. Wiele z tych nowych koncepcji uzdrowienia faktycznie sięga czasów starożytnych. Przekonani o leczeniu właściwościami światła zatoczyły koło, my ponownie uznajemy znaczenie światła w leczeniu.

Naturalne światło leczy

Lampa przeciwdepresyjna emituje i naśladuje naturalne światło słoneczne. Są one dostępne w wielu aptekach bez recepty, sklepach medycznych. Sprzedawcy powinni poradzić, jakiej użyć.

Jak stosować

Oświetlenie na depresję ma zastosowanie u ludzi, którzy chcą uniknąć leków antydepresyjnych, jeśli nie mogą ich brać z powodu skutków ubocznych leków, mogą brać ich, ponieważ są w ciąży lub są karmiącymi matkami.

Lekarze zwykle zalecają pacjentom użyć lamp na depresje w godzinach porannych. Pocięci generalnie powinni stosować lampy na depresje przez 30 minut dziennie.

Efekty nawet już po kilku dniach
Pacjenci niektórzy doświadczają pozytywnych rezultatów w zaledwie kilka pierwszych dni, ale może to trwać nawet do 3 tygodni, aby w pełni wykorzystać terapię światłem. Jeśli objawy nie ustępują pacjent powinien omówić inne formy leczenia depresji z lekarzem.

Skutki uboczne przeciwwskazania

Wystąpić może kilka niepożądanych działań u pacjentów stosujących terapie światłem. Mogą to być: pobudzenie, zmęczenie oczu, bóle głowy, nudności, nadmierne pocenie się.

Lampa lecznicza Lanaform Genial Light