Lampy oszczędne – Wyjąkowa energoszczędność zminiejszy rachunki

Jaka powinna być idealna lampa do wnętrza w nowoczesnym stylu? Czy istnieje coś takiego jak dobry światła w domu? Tak! Ten nowoczesny sprzęt, który nie tylko oświetla mieszkanie według naszych potrzeb, ale także długoterminowe zmniejszy rachunki domowe. Przeglądaj lampy pięknie zaprojektowanych w technologii LED, które zdobią salon i jadalnię.

Salony i jadalnie są miejsca, gdzie wiele rzeczy, więc aplikacjami i zawieszeń do zaoferowania wysokiej jakości światło. Eksperci uważają, że w tych dziedzinach musimy zadbać o źródła światła, które doskonale odzwierciedla kolor i które mogą być zasłonięte, aby stworzyć dobry nastrój. Lampa jest także godnym powyżej i styl wnętrza. To może być jego największym dekoracji i zdobienie. Wybierając lampy na dzień powinien najpierw pomyśleć o odpowiedniej wielkości, koloru i wykończenia dostosowane do stylu wnętrza.

Zaprojektowany przez Studio Ribaudí Estiluz Siso wisiorek przeplata chrom, nikiel lub białe pierścienie. Szkło i aluminium zrobić piękny dekoracyjny zestaw, a oryginalny futurystyczny wygląd lampy, nadaje się również do nowoczesnych salonów oraz jadalni w stylu nowoczesnym lub loftowym stylu.

Klasyczny francuski wzór idealny dla stylu loft

Lampa zaprojektowana przez francuski mechanik Jean-Louis Domecq na początku 1950 roku. Hipoteza miał być „twist” i faktycznie składa się we wszystkich kierunkach, dzięki przegubowych ramion i zawiasów opatentowany Jielde. Co więcej, jest niezniszczalna, dlatego materiały przemysłowe (aluminium i stal) i prosta konstrukcja. 60 roku wyprodukowano w ten sam sposób, w tej samej fabryce, w Lyon. Jest to unikalny produkt wymaga nie tylko ikony design, ale także kolor. W ofercie znajdziemy szeroką gamę kolorów.

Siła koloru niezwykłych wnętrzach

Muse Series, jedna z kolekcji flagowego włoskiej marki Axo Light. Kolekcja lamp składających się z metalowej konstrukcji i powłoki z elastycznej tkaniny w kilku kolorach. Zaprojektowany przez lampy sufitowe Sandro Santantonio i ściany z niezwykłych kształtach promieniować kreatywność i innowacje mogą być nowoczesne i zabawny element wystroju wnętrza. Lampy z kolekcji Muse mogą być montowane na ścianie lub suficie i elastycznej tkaniny, zdjąć i uprać w pralce. Sufit wytwarzane w czterech rozmiarów, o średnicy 40, 60, 80 i 120 cm.

« Lampy Industrialne W Domowych Pomieszczeniach | Lampy Oszczędne – Dekoracja Wnętrz Dla Odważnych »