Lampy Oszczędne – Dekoracja Wnętrz Dla Odważnych

Wiszący arkusz lampy zaprojektowane przez studio projektowe Benedito dla hiszpańskiej firmy Grok. Mark posiada ponad 40-letnie doświadczenie w produkcji oświetlenia, tworząc produkty o bardzo dobre oświetlenie i doskonałą konstrukcją. Grok podkreśla jakość i dbałość o szczegóły. Lampy liście są ładnie urządzone, z dbałością o każdy szczegół. Grok związane z ekskluzywności i elegancji i najwyższej funkcjonalności i estetyki.

Queen of Lights

Rtęć ozdobny sufit, które tworzą lekko zawieszonego cień na płycie aluminiowej, uproszczone części, która płynie jak krople rtęci, wykonane z termoplastycznego materiału z metalicznym wykończeniem (lustro). Pośrednia emisja światła. Istnieje również model nadaje się do źródeł światła LED, które mogą być przyciemnione. model lampy Projekt Merkury Ross Lovegrove od Artemide. Jest dostępny w postaci zawiesiny i sufitu, a ostatnio w mniejszych wersjach.

Polska sztuka i projektowanie

Kreatywność Piet’a Mondrian stał się inspiracją dla nowego produktu Aquaform. Oprócz ciekawej konstrukcji, zbiór OLEDrian wsparcia zaawansowanych technologicznie świecących paneli OLED od LG Chem. Nowa kolekcja OLEDrian, oprócz odniesienia do prac artysty, które wyróżniają się zastosowaniem nowoczesnych paneli OLED światła. Ten panel, które łączą oszczędność energii z budową otoczenia przyjaznego dla człowieka światło, dając efekt podobny do światła słonecznego. Twórca OLEDrian kolekcji Piotr Jagiełłowicz, autor nagradzanego Equilibre EQUILIBRE lampy.

Projekt dla odważnych

Veli to piękna konstrukcja lampy wykonana z materiału Lentiflex, więc materiał odbicia ozdobią każde pomieszczenie. Około jedna z lamp włoskiej firmy Slamp nie sposób powiedzieć, co jest zwyczajne, nudne i przyziemne. Unikalna konstrukcja, doskonała wydajność i niezwykle piękny wygląd są znakami towarowymi należącymi do tej samej firmy. Lampy Slamp to esencja włoskiego designu. Ten modny i dynamiczny dodatek do wnętrza zdobią nowoczesne, przestronne i przestronny pokój jako dzieło sztuki.

« Lampy oszczędne – Wyjąkowa energoszczędność zminiejszy rachunki | 5 prostych Porady na temat oświetlenia aby poprawić swój dzień »