5 prostych Porady na temat oświetlenia aby poprawić swój dzień

Zima jest za oknem, a wraz z nią, krótkie dni, długie noce i sezonowe zaburzenia afektywne. Jest naukowo udowodnione, że ilość i jakość światła odgrywa znaczącą rolę w nastroju i wydajności pracy.

Wiele osób spędza znacznie więcej czasu przed swoimi komputerami i / lub w w pomieszczeniach oświetlonych, gdzie lampą jest świetlówka (zielony) lub żarowe (pomarańczowy), co przyczynia się do wysuszenia, pieczenie zmęczenie oczu. Teraz możemy skorzystać z pełnego spektrum światła – albo za pomocą długotrwałej żarówki lub lampy wszelkiego rodzaju.

Pełne spektrum światła zmieni sposób pracy i zmniejszy zmęczenie wzroku, a także podniesie poziomu energii. Twoje oczy są przeznaczone do pracy z promieniami słonecznymi nie męczą tak szybko oczu, daje to energooszczędne źródło światła:

* Liczba powtórzeń prawdziwe spektrum światła słonecznego

* Tworzy naturalny nieoślepiająca światło.

* Zapewnia ostry widoczność bez wysiłku

* Ukazuje prawdziwe kolory

Sezonowe zaburzenie afektywne jest stanem, w którym ludzie, którzy nie mają wystarczająco dużo ekspozycji na światło słoneczne cierpią na depresję fizycznie, psychicznie i emocjonalnie. Większość ludzi doświadcza tego warunku w okresie zimowym, a często do leczenia jest wykorzystane pełne spektrum świetlnych gogli czy lamp które pacjenci noszą codziennie, zapewniają im zdrową dawką promieni słonecznych.

Można kupić żarówkę z pełną gamą i umieścić ją w świetle zadań, czy jesteś w korporacji lub w domowym biurze. Polecam pełne spektrum światła by wszędzie czytać, pisać, czy pracować na komputerze lub bliskie pracę wszelkiego rodzaju.

Chociaż pełne spektrum żarówki kosztują więcej od zwykłej żarówki, zużywają mniej energii i świecą pięć do siedmiu razy dłużej niż zwykłe żarówki. Gwarantuję zauważysz poprawę od razu.

« Lampy Oszczędne – Dekoracja Wnętrz Dla Odważnych |